ViBio
ViBio

Ünlüler, oyunlar, diziler. Hepsi hakkında acılı gerçekler. Sansür mansür yok, bam bam. Reklam ve işbirlikleri için:contact@envamedya.com

Subscribers

1,250,000

Views

242,304,071

Videos

398

YouTube ID

UCsJO5eIN6iKH8amd0igwTzA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2020-06-15 Mon 1,240,000 - 239,020,402 - 393 -
2020-06-17 Wed 1,240,000 - 239,367,791 +347389 394 +1
2020-06-18 Thu 1,240,000 - 239,608,531 +240740 394 -
2020-06-20 Sat 1,240,000 - 240,012,003 +403472 395 +1
2020-06-21 Sun 1,240,000 - 240,249,308 +237305 395 -
2020-06-22 Mon 1,240,000 - 240,382,353 +133045 395 -
2020-06-24 Wed 1,240,000 - 240,556,729 +174376 395 -
2020-06-25 Thu 1,240,000 - 240,826,362 +269633 396 +1
2020-06-26 Fri 1,240,000 - 240,971,559 +145197 396 -
2020-06-27 Sat 1,240,000 - 241,100,360 +128801 396 -
2020-06-28 Sun 1,240,000 - 241,284,307 +183947 397 +1
2020-07-02 Thu 1,250,000 +10000 241,909,907 +625600 0 -397
2020-07-03 Fri 1,250,000 - 241,971,614 +61707 0 -
2020-07-04 Sat 1,250,000 - 242,107,848 +136234 398 +398
2020-07-06 Mon 1,250,000 - 242,304,071 +196223 398 -
Total Summary +10000 +3283669 +5
Next update in 0 hours 59 minutes