Habertürk TV
Habertürk TV

Haber Türkiye'de Habertürk TV'de izlenir, Habertürk.TV'den takip edilir, haberin kaynağı, En son haberler ve #SONDAKİKA haberleri Habertürk.TV'de!

Subscribers

308,000

Views

176,480,824

Videos

12,037

YouTube ID

UCn6dNfiRE_Xunu7iMyvD7AA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-11-15 Fri 297,000 - 169,004,606 - 11,872 -
2019-11-17 Sun 298,000 +1000 169,521,543 +516937 11,893 +21
2019-11-18 Mon 298,000 - 169,709,827 +188284 11,895 +2
2019-11-19 Tue 299,000 +1000 170,090,333 +380506 11,901 +6
2019-11-21 Thu 299,000 - 170,655,445 +565112 11,915 +14
2019-11-22 Fri 300,000 +1000 170,805,917 +150472 11,921 +6
2019-11-24 Sun 300,000 - 171,536,484 +730567 11,939 +18
2019-11-25 Mon 301,000 +1000 171,970,966 +434482 11,961 +22
2019-11-27 Wed 302,000 +1000 172,826,179 +855213 11,975 +14
2019-11-28 Thu 303,000 +1000 173,122,573 +296394 11,973 -2
2019-11-29 Fri 304,000 +1000 173,699,678 +577105 11,987 +14
2019-11-30 Sat 306,000 +2000 174,490,515 +790837 11,994 +7
2019-12-02 Mon 306,000 - 174,980,301 +489786 11,998 +4
2019-12-04 Wed 308,000 +2000 176,030,906 +1050605 12,020 +22
2019-12-05 Thu 308,000 - 176,480,824 +449918 12,037 +17
Total Summary +11000 +7476218 +165
Next update in 0 hours 59 minutes