Cüneyt Özdemir
Cüneyt Özdemir

Özgür, bağımsız, kafasına göre, cesur, komik, son derece ciddi, kafa karıştıran, eğlenceli, ufuk açan, vizyon katan yorumlarıyla Cüneyt Özdemir'in kişisel Youtube sayfası. Destek Olmak İçin: Patreon ► https://patreon.com/cuneytozdemir Reklam ve sponsorluk için: kenan@dipnot.tv Sosyal Medya: Twitter ► https://twitter.com/cuneytozdemir Instagram ► https://instagram.com/cuneytozdemir

Subscribers

793,000

Views

107,134,395

Videos

1,675

YouTube ID

UCkwHQ7DWv9aqEtvAOSO74dQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-10-20 Sun 766,000 - 99,897,493 - 1,657 -
2019-10-22 Tue 767,000 +1000 100,231,430 +333937 1,658 +1
2019-10-25 Fri 772,000 +5000 100,960,629 +729199 1,659 +1
2019-11-01 Fri 775,000 +3000 102,092,506 +1131877 1,662 +3
2019-11-03 Sun 777,000 +2000 102,454,938 +362432 1,664 +2
2019-11-04 Mon 777,000 - 102,559,830 +104892 1,664 -
2019-11-08 Fri 779,000 +2000 103,070,202 +510372 1,665 +1
2019-11-09 Sat 779,000 - 103,114,599 +44397 1,666 +1
2019-11-12 Tue 780,000 +1000 103,448,533 +333934 1,667 +1
2019-11-19 Tue 782,000 +2000 104,319,262 +870729 1,668 +1
2019-11-24 Sun 787,000 +5000 105,344,529 +1025267 1,671 +3
2019-11-26 Tue 789,000 +2000 105,812,100 +467571 1,672 +1
2019-11-30 Sat 791,000 +2000 106,397,933 +585833 1,673 +1
2019-12-01 Sun 791,000 - 106,488,675 +90742 1,673 -
2019-12-05 Thu 793,000 +2000 107,134,395 +645720 1,675 +2
Total Summary +27000 +7236902 +18
Next update in 0 hours 59 minutes