DokuzSekiz Müzik
DokuzSekiz Müzik

DokuzSekiz Müzik şirketinin resmi YouTube kanalıdır. Kanalda; Türk Pop Müziği, Türkçe Rap, Türk Rock Müziği, Alternatif, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve Arabesk gibi çeşitli müzik türlerindeki popüler videoların yanı sıra sevilen sanatçıların akustik performansları, konser ve tanıtım videoları yer almaktadır. Müziğe bağlan! http://www.facebook.com/dokuzsekizmuzik http://www.twitter.com/dokuzsekizmuzik https://www.instagram.com/dokuzsekizmuzik

Subscribers

2,650,000

Views

3,390,040,352

Videos

2,324

YouTube ID

UCbCFxJq-fCwiEo9CgowI7CQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-11-06 Wed 2,630,000 - 3,355,722,647 - 2,306 -
2019-11-09 Sat 2,630,000 - 3,360,024,734 +4302087 2,309 +3
2019-11-10 Sun 2,630,000 - 3,360,820,939 +796205 2,309 -
2019-11-13 Wed 2,630,000 - 3,364,978,330 +4157391 2,314 +5
2019-11-15 Fri 2,630,000 - 3,366,913,122 +1934792 2,314 -
2019-11-21 Thu 2,640,000 +10000 3,373,668,835 +6755713 2,314 -
2019-11-23 Sat 2,640,000 - 3,375,781,653 +2112818 2,315 +1
2019-11-25 Mon 2,640,000 - 3,378,775,643 +2993990 2,315 -
2019-11-26 Tue 2,640,000 - 3,379,767,839 +992196 2,315 -
2019-11-27 Wed 2,640,000 - 3,380,296,121 +528282 2,315 -
2019-12-01 Sun 2,640,000 - 3,385,080,790 +4784669 2,323 +8
2019-12-02 Mon 2,640,000 - 3,386,274,805 +1194015 2,323 -
2019-12-03 Tue 2,640,000 - 3,387,216,234 +941429 2,324 +1
2019-12-04 Wed 2,640,000 - 3,388,514,599 +1298365 2,324 -
2019-12-05 Thu 2,650,000 +10000 3,390,040,352 +1525753 2,324 -
Total Summary +20000 +34317705 +18
Next update in 0 hours 59 minutes