Kalan Müzik
Kalan Müzik

Kalan Müzik resmi YouTube kanalıdır. Kalan Müzik, 1991 yılında Hasan Saltık tarafından kuruldu. Kuruluş amacı Türk Halk Müziği ve Klasik Türk Müziği'nin yanısıra tasavvufi müzik, etnik müzik, enstrümantel müzik gibi az bilinen kültürleri ve müzik türlerini bir arşiv halinde toplayıp müzik piyasasında bu birikime bir pazar oluşturma olarak özetlenebilir. Kalan müziğin müzik piyasasındaki bugünkü farklı konumu da bu amacın farklılığından kaynaklanıyor. Kalan Müzik, Sadettin Kaynak, Münir Nurettin Selçuk, Hacı Taşan gibi eski değerlerin yanı sıra günümüzün değerli sanatçılarının da güzel eserler sunmasına imkân tanınmaktadır. Ahmet Aslan, Hüseyin Ay, Erkan Oğur, İsmail Hakkı Demircioğlu, Tolga Çandar, Yansımalar, Grup Yorum, Kardeş Türküler, Mutlu Torun, Janet ve Jak Esim, Fenomen, Selçuk Balcı, Samida, Cengiz Özkan,Resul Dindar, İsmail Altunsaray ve benzerleri Kalan Müzik aracılığıyla eserlerini müzikseverlere ulaştırmakt

Subscribers

1,140,000

Views

1,422,002,793

Videos

11,319

YouTube ID

UC_WpMKM2lC43y3engDpb9jw

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-11-12 Tue 1,130,000 - 1,401,544,673 - 11,303 -
2019-11-13 Wed 1,130,000 - 1,402,445,295 +900622 11,303 -
2019-11-15 Fri 1,130,000 - 1,403,966,596 +1521301 11,303 -
2019-11-16 Sat 1,130,000 - 1,405,312,771 +1346175 11,303 -
2019-11-17 Sun 1,130,000 - 1,406,284,997 +972226 11,303 -
2019-11-18 Mon 1,130,000 - 1,406,630,028 +345031 11,303 -
2019-11-19 Tue 1,140,000 +10000 1,407,446,408 +816380 11,303 -
2019-11-21 Thu 1,140,000 - 1,409,253,591 +1807183 11,304 +1
2019-11-25 Mon 1,140,000 - 1,412,570,305 +3316714 11,305 +1
2019-11-26 Tue 1,140,000 - 1,413,398,400 +828095 11,296 -9
2019-11-27 Wed 1,140,000 - 1,413,977,016 +578616 11,297 +1
2019-11-28 Thu 1,140,000 - 1,414,750,113 +773097 11,296 -1
2019-12-02 Mon 1,140,000 - 1,418,860,012 +4109899 11,306 +10
2019-12-04 Wed 1,140,000 - 1,420,344,453 +1484441 11,319 +13
2019-12-05 Thu 1,140,000 - 1,422,002,793 +1658340 11,319 -
Total Summary +10000 +20458120 +16
Next update in 0 hours 59 minutes