netd müzik
netd müzik

netd müzik, anlaşmalı müzik yapım firmalarından sağladığı, Türkçe pop müzikten alternatif müziğe kadar çeşitli tarzlardaki müzik kliplerinin resmi yayın platformudur.

Subscribers

17,500,000

Views

36,613,571,879

Videos

12,967

YouTube ID

UCR5wZcXtOUka8jTA57flzMg

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2020-06-13 Sat 17,300,000 - 36,094,131,507 - 12,787 -
2020-06-15 Mon 17,300,000 - 36,155,063,370 +60931863 12,796 +9
2020-06-17 Wed 17,300,000 - 36,181,087,129 +26023759 12,807 +11
2020-06-18 Thu 17,300,000 - 36,212,518,371 +31431242 12,812 +5
2020-06-19 Fri 17,400,000 +100000 36,234,955,388 +22437017 12,832 +20
2020-06-21 Sun 17,400,000 - 36,274,110,373 +39154985 12,838 +6
2020-06-24 Wed 17,400,000 - 36,347,597,596 +73487223 12,889 +51
2020-06-25 Thu 17,400,000 - 36,370,632,462 +23034866 12,910 +21
2020-06-26 Fri 17,400,000 - 36,387,821,945 +17189483 12,915 +5
2020-06-27 Sat 17,500,000 +100000 36,413,277,290 +25455345 12,918 +3
2020-06-29 Mon 17,500,000 - 36,451,404,971 +38127681 0 -12918
2020-06-30 Tue 17,500,000 - 36,470,200,534 +18795563 12,926 +12926
2020-07-01 Wed 17,500,000 - 36,495,206,897 +25006363 12,936 +10
2020-07-05 Sun 17,500,000 - 36,593,304,527 +98097630 12,967 +31
2020-07-06 Mon 17,500,000 - 36,613,571,879 +20267352 12,967 -
Total Summary +200000 +519440372 +180
Next update in 0 hours 59 minutes