Cem Yılmaz
Cem Yılmaz

Cem Yılmaz ve CMYLMZ | Fikir Sanat çalışmalarıyla ilgili güncel paylaşımların gerçekleştirildiği resmi Youtube kanalıdır. --- Cem Yılmaz Youtube kanalıyla ilgili öneri ve görüşlerinizi hello@elmalma.com e-posta adresi ile Elmalma Marka İletişim'e iletebilirsiniz.

Subscribers

2,610,000

Views

960,285,732

Videos

367

YouTube ID

UCBfQnAjHnWyFRmUQ4Rf8CGw

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-11-07 Thu 2,600,000 - 949,925,198 - 367 -
2019-11-08 Fri 2,600,000 - 950,239,940 +314742 367 -
2019-11-09 Sat 2,600,000 - 951,003,079 +763139 367 -
2019-11-11 Mon 2,600,000 - 951,764,651 +761572 367 -
2019-11-12 Tue 2,600,000 - 952,106,692 +342041 367 -
2019-11-15 Fri 2,600,000 - 953,131,129 +1024437 367 -
2019-11-18 Mon 2,610,000 +10000 954,355,463 +1224334 367 -
2019-11-21 Thu 2,610,000 - 955,233,388 +877925 367 -
2019-11-23 Sat 2,610,000 - 955,964,094 +730706 367 -
2019-11-24 Sun 2,610,000 - 956,411,004 +446910 367 -
2019-11-26 Tue 2,610,000 - 957,078,650 +667646 367 -
2019-11-27 Wed 2,610,000 - 957,443,466 +364816 367 -
2019-12-01 Sun 2,610,000 - 958,878,089 +1434623 367 -
2019-12-04 Wed 2,610,000 - 959,645,227 +767138 367 -
2019-12-05 Thu 2,610,000 - 960,285,732 +640505 367 -
Total Summary +10000 +10360534 -
Next update in 0 hours 59 minutes