BloombergHT
BloombergHT

Ekonomi'de son dakika gelişmeleri, piyasalardaki son durum ve finans dünyasına dair tüm merak edilenler Bloomberg HT'de! İstek ve Önerileriniz için: bgorgu@bloomberght.com

Subscribers

48,700

Views

20,673,121

Videos

4,375

YouTube ID

UCApLxl6oYQafxvykuoC2uxQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-11-02 Sat 46,600 - 19,527,104 - 4,074 -
2019-11-04 Mon 46,700 +100 19,581,053 +53949 4,089 +15
2019-11-05 Tue 46,800 +100 19,592,531 +11478 4,080 -9
2019-11-06 Wed 46,800 - 19,651,597 +59066 4,105 +25
2019-11-10 Sun 47,200 +400 19,825,067 +173470 4,147 +42
2019-11-11 Mon 47,300 +100 19,841,211 +16144 4,147 -
2019-11-15 Fri 47,600 +300 20,048,198 +206987 4,203 +56
2019-11-16 Sat 47,600 - 20,058,871 +10673 4,203 -
2019-11-19 Tue 47,800 +200 20,168,109 +109238 4,241 +38
2019-11-21 Thu 48,000 +200 20,238,937 +70828 4,259 +18
2019-11-22 Fri 48,000 - 20,255,395 +16458 4,260 +1
2019-11-23 Sat 48,100 +100 20,297,127 +41732 4,274 +14
2019-12-02 Mon 48,600 +500 20,546,194 +249067 4,342 +68
2019-12-03 Tue 48,600 - 20,563,916 +17722 4,342 -
2019-12-05 Thu 48,700 +100 20,673,121 +109205 4,375 +33
Total Summary +2100 +1146017 +301
Next update in 0 hours 59 minutes