Türk Telekom
Türk Telekom

Her ne yapıyorsa, severek yapanlardan ilham alıyoruz. Çünkü sevgini verirsen eğer, #PaylaşılmayaDeğer

Subscribers

147,000

Views

182,831,045

Videos

728

YouTube ID

UC39dZy9pIYVhn8iIDZ0K-cA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-10-31 Thu 146,000 - 181,840,976 - 719 -
2019-11-01 Fri 146,000 - 181,860,709 +19733 719 -
2019-11-04 Mon 146,000 - 181,933,787 +73078 719 -
2019-11-06 Wed 146,000 - 181,957,957 +24170 721 +2
2019-11-09 Sat 146,000 - 181,995,042 +37085 721 -
2019-11-11 Mon 146,000 - 182,033,023 +37981 721 -
2019-11-12 Tue 146,000 - 182,039,554 +6531 721 -
2019-11-17 Sun 146,000 - 182,115,217 +75663 722 +1
2019-11-20 Wed 146,000 - 182,159,889 +44672 724 +2
2019-11-24 Sun 146,000 - 182,209,946 +50057 724 -
2019-11-25 Mon 146,000 - 182,222,283 +12337 724 -
2019-11-26 Tue 146,000 - 182,227,144 +4861 724 -
2019-12-01 Sun 146,000 - 182,415,320 +188176 726 +2
2019-12-03 Tue 146,000 - 182,602,009 +186689 727 +1
2019-12-05 Thu 147,000 +1000 182,831,045 +229036 728 +1
Total Summary +1000 +990069 +9
Next update in 0 hours 59 minutes